LXRW0YV600-054
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LXRW0YV600-054
JLCPCB Part #
C2988749
Package
SMD,0.6x0.6mm
Description
-30℃~+85℃ 0.3mm 0.6mm 0.6mm 30pF~60pF 50V SMD,0.6x0.6mm Trimmers, Variable Capacitors ROHS