LXRW0YV330-056
MFR.Part #
LXRW0YV330-056
JLCPCB Part #
C3273273
Package
SMD,0.6x0.6mm
Description
-30℃~+85℃ 0.3mm 0.6mm 0.6mm 16.5pF~33pF 50V SMD,0.6x0.6mm Trimmers, Variable Capacitors ROHS