LQW32FT2R7M0HL
MFR.Part #
LQW32FT2R7M0HL
JLCPCB Part #
C5119298
Package
1210
Description
2.7uH 200MHz 220mΩ 975mA 975mA Wire-wound chip inductor ±20% 1210 Inductors (SMD) ROHS