LQW18AN56NJ0ZD
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQW18AN56NJ0ZD
JLCPCB Part #
C668472
Package
0603
Description
2.4GHz 350mΩ 360mA 38@200MHz 56nH AEC-Q200 ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS