LQW18AN10NG8ZD
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQW18AN10NG8ZD
JLCPCB Part #
C2044301
Package
0603
Description
1.6A 10nH 52mΩ AEC-Q200 ±2% 0603 Power Inductors ROHS