LQW15AN8N5J80D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQW15AN8N5J80D
JLCPCB Part #
C2044587
Package
0402
Description
1.5A 69mΩ 8.5nH ±5% 0402 Power Inductors ROHS