LQW15AN5N9C10D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQW15AN5N9C10D
JLCPCB Part #
C412353
Package
0402
Description
5.9nH 56mΩ 760mA Unshielded Inductor 0402 Power Inductors ROHS