LQP15MN1N5B02D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQP15MN1N5B02D
JLCPCB Part #
C77118
Package
0402
Description
1.5nH 13@500MHz 200mΩ 280mA 6GHz Thick Film Inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS