LQP03TN2N9C02D
MFR.Part #
LQP03TN2N9C02D
JLCPCB Part #
C162610
Description
14@500MHz 2.9nH 200mΩ 500mA 9.5GHz Thin-Film Inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS