LQP03TG1N5B02D
MFR.Part #
LQP03TG1N5B02D
JLCPCB Part #
C86102
Description
1.5nH 13.5GHz 13@500MHz 150mΩ 600mA Thick Film Inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS