LQP03TG12NJ02D
MFR.Part #
LQP03TG12NJ02D
JLCPCB Part #
C206457
Description
1.78Ω 11@500MHz 12nH 180mA 3.7GHz ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS