LQP03HQ1N2C02D
MFR.Part #
LQP03HQ1N2C02D
JLCPCB Part #
C2043787
Description
1.1A 1.2nH 13GHz 20@500MHz 40mΩ 0201 Inductors (SMD) ROHS