LQP03HQ10NJ02D
MFR.Part #
LQP03HQ10NJ02D
JLCPCB Part #
C2041464
Description
10nH 20@500MHz 300mA 4.5GHz 400mΩ ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS