LQP02TN9N1H02D
MFR.Part #
LQP02TN9N1H02D
JLCPCB Part #
C6287398
Description
140mA 2.1Ω 4GHz 8@500MHz 9.1nH ±3% 01005 Inductors (SMD) ROHS