LQM18PN2R5ND0D
MFR.Part #
LQM18PN2R5ND0D
JLCPCB Part #
C1329787
Package
0603
Description
2.5uH 300mΩ 60MHz 700mA ±30% 0603 Inductors (SMD) ROHS