LQH43CN1R0M03L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQH43CN1R0M03L
JLCPCB Part #
C440226
Package
1812
Description
1.08A 1uH 80mΩ Unshielded Inductor ±20% 1812 Power Inductors ROHS