LQH3NPH6R8MMEL
MFR.Part #
LQH3NPH6R8MMEL
JLCPCB Part #
C3221594
Package
SMD,3x3mm
Description
1.04A 140mΩ 6.8uH 900mA、1.45A AEC-Q200 ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS