B1047AS-390M=P3
MFR.Part #
B1047AS-390M=P3
JLCPCB Part #
C5556851
Package
SMD,7.6x7.6mm
Description
1.4A 1.5A 180mΩ 39uH ±20% SMD,7.6x7.6mm Power Inductors ROHS