LQH32PB1R5NNCL
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQH32PB1R5NNCL
JLCPCB Part #
C2050345
Package
1210
Description
1.11A 1.5uH 2.6A 53mΩ ±30% 1210 Power Inductors ROHS