LQG18HN47NJ00D
MFR.Part #
LQG18HN47NJ00D
JLCPCB Part #
C162553
Description
1.2GHz 12@100MHz 400mA 47nH 700mΩ Multilayer inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS