LQG18HN15NJ00D
MFR.Part #
LQG18HN15NJ00D
JLCPCB Part #
C98006
Description
12@100MHz 15nH 2.8GHz 350mΩ 600mA ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS