LQG18HH1N5S00D
MFR.Part #
LQG18HH1N5S00D
JLCPCB Part #
C1161674
Description
1.1A 1.5nH 100mΩ 12@100MHz 6GHz AEC-Q200 0603 Inductors (SMD) ROHS