LQG15WZ24NH02D
MFR.Part #
LQG15WZ24NH02D
JLCPCB Part #
C1012734
Description
1.2Ω 20@250MHz 230mA 24nH 2GHz AEC-Q200 ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS