LQG15WZ13NJ02D
MFR.Part #
LQG15WZ13NJ02D
JLCPCB Part #
C7216667
Description
13nH 2.8GHz 260mΩ 400mA AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS