LQG15WH7N5J02D
MFR.Part #
LQG15WH7N5J02D
JLCPCB Part #
C5752150
Description
160mΩ 4GHz 600mA 7.5nH AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS