LQG15WH68NJ02D
MFR.Part #
LQG15WH68NJ02D
JLCPCB Part #
C3911294
Description
1.1GHz 160mA 22@250MHz 2Ω 68nH AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS