LQG15WH62NJ02D
MFR.Part #
LQG15WH62NJ02D
JLCPCB Part #
C3910597
Description
1.1GHz 1.9Ω 180mA 22@250MHz 62nH AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS