LQG15WH5N1S02D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQG15WH5N1S02D
JLCPCB Part #
C2044091
Package
0402
Description
120mΩ 23@250MHz 4.5GHz 5.1nH 800mA AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS