LQG15WH4N7C02D
MFR.Part #
LQG15WH4N7C02D
JLCPCB Part #
C2043741
Description
110mΩ 23@250MHz 4.7nH 5GHz 800mA AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS