LQG15WH23NG02D
MFR.Part #
LQG15WH23NG02D
JLCPCB Part #
C1858200
Description
1.1Ω 22@250MHz 230mA 23nH 2GHz AEC-Q200 ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS