LQG15WH0N9B02D
MFR.Part #
LQG15WH0N9B02D
JLCPCB Part #
C1858203
Description
0.9nH 1.2A 15GHz 30mΩ AEC-Q200 Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS