LQG15HN39NH02D
MFR.Part #
LQG15HN39NH02D
JLCPCB Part #
C2044407
Description
1.06Ω 1.2GHz 250mA 39nH 8@100MHz ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS