LQG15HN33NJ02D
MFR.Part #
LQG15HN33NJ02D
JLCPCB Part #
C84398
Description
1.5GHz 300mA 33nH 670mΩ 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS