LQG15HN1N2C02D
MFR.Part #
LQG15HN1N2C02D
JLCPCB Part #
C1330467
Description
1.2nH 1A 6GHz 80mΩ 8@100MHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS