LQG15HH22NG02D
MFR.Part #
LQG15HH22NG02D
JLCPCB Part #
C3911298
Description
1.9GHz 22nH 350mA 420mΩ 8@100MHz AEC-Q200 ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS