DLW5BTM142SQ2L
MFR.Part #
DLW5BTM142SQ2L
JLCPCB Part #
C91596
Package
SMD-4P,5x5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.4kΩ@100MHz 1.5A 10MΩ 125V 2 50V 56mΩ SMD-4P,5x5mm Common Mode Filters ROHS