DLW31SN261SQ2L
MFR.Part #
DLW31SN261SQ2L
JLCPCB Part #
C333986
Package
SMD-4P,3.2x1.6mm
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 125V 2 260Ω@100MHz 300mΩ 310mA 50V SMD-4P,3.2x1.6mm Common Mode Filters ROHS