DLW31SN222SQ2L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DLW31SN222SQ2L
JLCPCB Part #
C91594
Package
SMD-4P,3.2x1.6mm
Description
-40℃~+85℃ 1.2Ω 10MΩ 125V 2 2.2kΩ@100MHz 200mA 50V SMD-4P,3.2x1.6mm Common Mode Filters ROHS