DLP0NSN900HL2L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DLP0NSN900HL2L
JLCPCB Part #
C167454
Package
SMD-4P,0.6x0.8mm
Description
-40℃~+85℃ 100mA 2 3.75Ω 5V 90Ω@100MHz SMD-4P,0.6x0.8mm Common Mode Filters ROHS