DEBE33A102ZC1B
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DEBE33A102ZC1B
Description
-20%~+80% 1kV 1nF 5mm 5mm - Through Hole Ceramic Capacitors ROHS