DE1E3KX472MA4BN01F
MFR.Part #
DE1E3KX472MA4BN01F
JLCPCB Part #
C85852
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 250V 4.7nF X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS