BPM15-120-Q48N-C
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
BPM15-120-Q48N-C
JLCPCB Part #
C5577841
Package
DIP-6
Description
1.6kV 12V 15W 18V~75V 2 625mA 85% DIP-6 Isolated Power Modules ROHS