BLM18TG121TN1D
MFR.Part #
BLM18TG121TN1D
JLCPCB Part #
C710394
Description
-55℃~+125℃ 1 120Ω@100MHz 200mA 250mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS