BLM18PG121SN1D
Basic
MFR.Part #
BLM18PG121SN1D
JLCPCB Part #
C14709
Description
-55℃~+125℃ 1 120Ω@100MHz 2A 50mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS