BLM18KG601SH1D
MFR.Part #
BLM18KG601SH1D
JLCPCB Part #
C710379
Description
-55℃~+125℃ 1 1.3A 150mΩ 600Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS