BLM18BB121SN1D
MFR.Part #
BLM18BB121SN1D
JLCPCB Part #
C17141
Description
-55℃~+125℃ 1 120Ω@100MHz 300mΩ 550mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS