BLM15PE121SH1D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
BLM15PE121SH1D
JLCPCB Part #
C5119296
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1.5A 120Ω@100MHz 90mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS