BLM15KD200SN1D11
MFR.Part #
BLM15KD200SN1D11
JLCPCB Part #
C560062
Description
-55℃~+125℃ 1 11mΩ 20Ω@100MHz 3.8A ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS