RCE5C2A1R0C0A2H03B
MFR.Part #
RCE5C2A1R0C0A2H03B
JLCPCB Part #
C1623347
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 1pF 2.5mm 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS