BLM15BD121SN1D
MFR.Part #
BLM15BD121SN1D
JLCPCB Part #
C337874
Description
-55℃~+125℃ 1 120Ω@100MHz 300mA 300mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS